+380 (98) 323-63-93
Respect




Контейнер пластиковий з кришкою ПС-11 розмір 155х155х80 об'єм 1250 мл 50 шт/шт.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерна упаковка для продуктів об'єм 1250 мл
Блістерна або пластикова упаковка - це зручна та надійна упаковка та спосіб упаковки різних товарів, таких як продукти харчування, десертів, ліки, дрібних аксесуарів, косметичних засобів та багато іншого. Наша блістерна упаковка виготовлена та якісних матеріалів та гарантує збереження товару, продуктів протягом усього періоду зберігання та транспортування.
У магазині представлена різна упаковка за розміром та формою, що дає можливість вибрати в індивідуальному порядку, що підходить Вам під Вашу продукцію.
Замовте нашу упаковку в магазині "Super Torba" та переконайтеся в її якості та надійності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8 см |
| Довжина | 15,5 см мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. од |
| Кількість в ящику | 600шт |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Обсяг | 1250мл м. куб |
| Розмір внутрішній | 138 мм*130 мм*70 мм |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 15,5 см мм |
- Ціна: 490,50 ₴
- В наявності
- Код: DT000000397
490,50 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


