+380 (98) 323-63-93
Respect

Кришка плоска SL953 для стаканів SL95060/SL95090/SL953 (100 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерна упаковка, яку для швидкоти і зручності часто називають блістером - це ще одне підтвердження того, що все геніальне просто. Адже навіщо поміщати товар в різних паперових або паперових коробках, а потім думати, як би його краще зобразити на обкладинці. Найкраще розв’язання виявилося на поверхні: не треба нічого малювати, краще просто зробити упаковку прозорою і дати можливість побачити сам товар вочою, а потенційні покупці можуть відразу побачити, що вони збираються придбати, а продавці збільшують власні продажі. Все це стало можливим завдяки використанню блістерної упаковки. Вона складається з різних форм та розмірів, виготовлених з особливого типу пластику, у тому числі з щільної тканини, щільної ваги, форми, прозорого матеріалу — ось короткий перелік усіх переваг, які ви отримаєте, якщо захочете придбати блістерні упаковки для реалізації власного товару. Вони використовуються для поштульних або вагових фасовок різних цільних або осипчих продуктів. Часто такий вид коробок можна побачити, купуючи різні кондитерські вироби, а також у контейнерах для виготовлення блістерних упаковок, які використовуються для виготовлення абсолютно прозорих речей. Такі коробочки робляться у вигляді контейнерів, які закриваються на спеціальних замках, сформованих на самому блістері. На відміну від того, що ви купуєте блістерну упаковку упаковки, упаковка, яку використовує упаковка (і не тільки) у вигляді упаковкового (і не тільки) матеріалу, виготовлена з різними показниками міцності. Чим щільніші стінки, тим міцніші вони. У будь- якому разі, навіть контейнери невеличкої товщини можуть надійно захистити продукти, які містять пил, вологи або рідини. За допомогою набору форм і розмірів ви зможете придбати блістерну упакову упаковку такого типу, який буде максимально підходящим до ваших потреб. Усі вони зможуть надовго зберегти не лише цільну їжу, але й оригінальний зовнішній вигляд
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 0,9 см |
| Діаметр верху | 9 см |
| Діаметр дна | 9 см |
| Кількість в упаковці | 50 шт. од |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Розмір зовнішній | 95 мм*9мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | прозорий |
- Ціна: 180 ₴
- В наявності
- Код: DT000000515
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


