+380 (98) 323-63-93
Respect


Упаковка для десертів ПС-53 об'єм 2250 мл розмір 210х215х79 (25 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для десертів
Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів.
Прозора упаковка PET демонструє ваш продукт у всій його красі.
Контейнери герметично закриваються, що дозволяє зберегти свіжість, соковитість та м'якість кондитерських виробів, продовжуючи тим самим термін його зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Том.М |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7,9 см |
| Довжина | 21см мм |
| Кількість в ящику | 110шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Обсяг | 2250мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 210 мм*215 мм*79 мм |
| Розмір внутрішній | 185 мм*185 мм*75 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | Упаковка для тортів |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 21,5 см мм |
- Ціна: 670,50 ₴
- В наявності
- Код: DT000000497
670,50 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


