+380 (98) 323-63-93
Respect


Одноразова упаковка для тортів ПС-25 об'єм 5300 мл Ø280 висота 122 мм 25 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для тортів ПС-25
Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів.
Прозора упаковка ПЕТ демонструє ваш продукт у всій його красі.
Контейнери герметично закриваються, що дозволяє зберегти свіжість, соковитість та м'якість кондитерських виробів, продовжуючи тим самим термін його зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Том.М |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | Ø 28 см мм |
| Кількість в ящику | 200шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Обсяг | 5300мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 280 мм*122мм |
| Розмір внутрішній | 268 мм*115 мм |
| Тип | Упаковка для тортів |
| Колір виробу | прозорий |
- Ціна: 1 377 ₴
- В наявності
- Код: DT000000494
1 377 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


