+380 (98) 323-63-93
Respect


Упаковка для десертів ПС-54 об'єм 2500 мл 210х215х94 (25 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для десертів
Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів.
Прозора упаковка PET демонструє ваш продукт у всій його красі.
Контейнери герметично закриваються, що дозволяє зберегти свіжість, соковитість та м'якість кондитерських виробів, продовжуючи тим самим термін його зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Том.М |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9,4 см |
| Довжина | 21см мм |
| Кількість в ящику | 110шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Обсяг | 2500мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 210 мм*215 мм*94 мм |
| Розмір внутрішній | 188 мм * 125 мм * 85 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | Упаковка для тортів |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 21,5 см мм |
- Ціна: 699,76 ₴
- В наявності
- Код: DT000000498
699,76 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


