+380 (98) 323-63-93
Respect


Одноразове блістерне пакування для тортів ПС-22 об'єм 2100 мл Ø205 H95 (25 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразова блістерна упаковка для тортів
Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів.
Контейнери герметично закриваються, що дозволяє зберегти свіжість, соковитість та м'якість кондитерських виробів, продовжуючи тим самим термін його зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Том.М |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Об`єм | 2150 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9,5 см |
| Діаметр | 20,5 см мм |
| Кількість в ящику | 200шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Розмір зовнішній | 205 мм*95 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | Упаковка для тортів |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | прозорий |
- Ціна: 587,26 ₴
- В наявності
- Код: DT000000489
587,26 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


