+380 (98) 323-63-93
Respect





Одноразова блістерна упаковка ПС-9 розмір 135х130х60 об'єм 750 мл 50шт./уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерна упаковка для продуктів харчування об'єм 750 мл
Блістерна або пластикова упаковка - це зручна та надійна упаковка та спосіб упаковки різних товарів, таких як продукти харчування, десертів, ліки, дрібних аксесуарів, косметичних засобів та багато іншого. Наша блістерна упаковка виготовлена та якісних матеріалів та гарантує збереження товару, продуктів протягом усього періоду зберігання та транспортування.
У магазині представлена різна упаковка за розміром та формою, що дає можливість вибрати в індивідуальному порядку, що підходить Вам під Вашу продукцію.
Замовте нашу упаковку в магазині "Super Torba" та переконайтеся в її якості та надійності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6 см |
| Довжина | 13,5 см мм |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Обсяг | 750мл м. куб |
| Друк малюнка | Немає |
| Розмір внутрішній | 115 мм*120 мм*53 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | харчової контейнер |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 13см мм |
- Ціна: 373,50 ₴
- В наявності
- Код: DT000000399
373,50 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



