+380 (98) 323-63-93
Respect


Ємність поліпропіленова кругла (для рідкого та гарячого) ЕМ-110058 V-350 мл (50 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерне пакування для рідкого гарячого об'єм 350 мл без кришки
Кришку дивіться окремо
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,8 см |
| Висота внутрішня | 5,8 см |
| Діаметр верху | 11см |
| Діаметр дна | 9 см |
| Кількість в упаковці | 50 шт. од |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Обсяг | 350мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 110 мм*58мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | прозорий |
- Ціна: 225,90 ₴
- В наявності
- Код: DT000000517
225,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


