+380 (98) 323-63-93
Respect

Кришка пластикова ПС-48 розмір 198х167 для контейнера ПС-481 50 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришка пластикова
Блістерна або пластикова упаковка - це зручна та надійна упаковка та спосіб упаковки різних товарів, таких як продукти харчування, десертів, ліки, дрібних аксесуарів, косметичних засобів та багато іншого. Наша блістерна упаковка виготовлена та якісних матеріалів та гарантує збереження товару, продуктів протягом усього періоду зберігання та транспортування.
У магазині представлена різна упаковка за розміром та формою, що дає можливість вибрати в індивідуальному порядку, що підходить Вам під Вашу продукцію.
Замовте нашу упаковку в магазині "Super Torba" та переконайтеся в її якості та надійності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 19,8 см мм |
| Кількість в ящику | 450шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Розмір зовнішній | 198 мм*167мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | Кришка |
| Форма | овалу |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 16,7 см мм |
- Ціна: 450 ₴
- В наявності
- Код: DT000000462
450 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


