+380 (98) 323-63-93
Respect


Упаковка для тортів ПС-241 V3000 мл d260 h85 (25 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів. Прозора упаковка PET демонструє ваш продукт у всій його красі. Контейнери герметично закриваються, завдяки чому можна зберегти свіжість, солоність і м’якість кондитерських виробів, і таким чином продовжити його зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,5 см |
| Діаметр | 26 см мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. од |
| Кількість в ящику | 200шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Розмір зовнішній | 260 мм*85мм |
| Розмір внутрішній | 230 мм*80 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | Упаковка для тортів |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | прозорий |
- Ціна: 1 098 ₴
- В наявності
- Код: DT000000493
1 098 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


