+380 (98) 323-63-93
Respect



Кришка пластикова одноразова SL333PK розмір 243х110х17 для пакування 333BL 50 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для суші - кришка
(Упаковку для суші уточнюйте у менеджера)
SL333PK - кришка прозора;
для основи 333BL (маркування);
кількість в уп.: 50 штук;
кількість в ящику: 300 штук.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 1,7 см |
| Довжина | 24,3 см мм |
| Кількість в ящику | 300шт |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Розмір зовнішній | 243 мм*110 мм*17 мм |
| Розмір внутрішній | 100 мм*240 мм*38 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11см мм |
- Ціна: 372,60 ₴
- В наявності
- Код: DT000000438
372,60 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


