+380 (98) 323-63-93
Respect


Упаковка для десертів ПС-55 об'єм 3300 мл розмір 240х250х85 (25 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для десертів
Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів.
Прозора упаковка PET демонструє ваш продукт у всій його красі.
Контейнери герметично закриваються, що дозволяє зберегти свіжість, соковитість та м'якість кондитерських виробів, продовжуючи тим самим термін його зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Том.М |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,5 см |
| Довжина | 24см мм |
| Кількість в ящику | 110шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Обсяг | 3300мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 240 мм*250 мм*85 мм |
| Розмір внутрішній | 205 мм*205мм75мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | Упаковка для тортів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 25 см мм |
- Ціна: 1 084,50 ₴
- В наявності
- Код: DT000000499
1 084,50 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


