+380 (98) 323-63-93
Respect




Упаковка пластикова з кришкою ПС-10 розмір 135х130х74 об'єм 800 мл 50 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блістерна упаковка для продуктів харчування об'єм 800 мл
Блістерна або пластикова упаковка - це зручна та надійна упаковка та спосіб упаковки різних товарів, таких як продукти харчування, десертів, ліки, дрібних аксесуарів, косметичних засобів та багато іншого. Наша блістерна упаковка виготовлена та якісних матеріалів та гарантує збереження товару, продуктів протягом усього періоду зберігання та транспортування.
У магазині представлена різна упаковка за розміром та формою, що дає можливість вибрати в індивідуальному порядку, що підходить Вам під Вашу продукцію.
Замовте нашу упаковку в магазині "Super Torba" та переконайтеся в її якості та надійності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7,4 см |
| Довжина | 13,5 см мм |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал(особливості) | Пластик |
| Обсяг | 800 мл м. куб |
| Розмір внутрішній | 112 мм*119 мм*65 мм |
| Тип | харчової контейнер |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 13см мм |
- Ціна: 346,50 ₴
- В наявності
- Код: DT000000395
346,50 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


