+380 (98) 323-63-93
Respect


Упаковка для тортів ПС-220 Ø196 H95 (25 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразова упаковка для тортів
Одноразові пластикові контейнери для тортів, рулетів, випічки та інших кондитерських виробів.
Прозора упаковка PET демонструє ваш продукт у всій його красі.
Контейнери герметично закриваються, що дозволяє зберегти свіжість, соковитість та м'якість кондитерських виробів, продовжуючи тим самим термін його зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Том.М |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9,5 см |
| Діаметр | 19,6 см мм |
| Кількість в упаковці | 25 од |
| Кількість в ящику | 300шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Область застосування | Зберігання,подання,сервіровка |
| Обсяг | 1800мл м. куб |
| Розмір зовнішній | d196ммh95мм |
| Розмір внутрішній | d168 ммh80 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | не передбачає нагрівання понад +60°С |
| Тип | Упаковка для тортів |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | прозорий |
- Ціна: 488,26 ₴
- В наявності
- Код: DT000000490
488,26 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


