+380 (98) 323-63-93
Respect





Скринька для декупажу, розпису. Бук. 25x12.5см
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для декупажу |
| Тематика заготовки | Скриньки, комоди, ящики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Заготовки для декупажу та розпису |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Кількість в упаковці | 1 од |
| Розмір | 25x12,5 см м |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 354,24 ₴
- В наявності 55 од.
- Код: SH-005-2
354,24 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


