+380 (98) 323-63-93
Respect




Коробка подарункова "Серце". Колір "слонова кістка". 21х9см. 3шт/комплект
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
21х9см
19х8см
17х6см
Коробки картонні.
Коробки подарункові.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
16
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 см мм |
| Довжина | 21 см мм |
| Кількість в упаковці | 3 од |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою, зі стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Слонова кістка |
| Ширина | 21 см мм |
- Ціна: 348,48 ₴
- В наявності 94 од.
- Код: KR-037-4
348,48 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


