+380 (98) 323-63-93
Respect



Подарункові коробки для квітів зі шнурочком Ваза. Колір чорний. 27х16х7м
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарункові коробки для квітів зі шнурочком Ваза. Колір чорний. 27х16х7м
Хочете приємно дивувати близьких і максимально виражати свої почуття в подарунку, буквально вкладаючи в нього свою душу? Тоді рішення знайдено - креативна коробочка для квітів стане незабутнім подарунком для вашої коханої людини. Найкращий варіант пакування вашого сюрпризу, має компактний розмір та ідеально підходить для пакування Вашого подарунка.
Щільний картон не дозволить вмісту деформуватися, а також вбереже цінний презент під час транспортування. Ба більше, така коробка навіть після роздруківки подарунка стане в нагоді як футляр для зберігання дорогоцінних серцю речей!

Характеристики:
-
Тип: Коробка
-
Призначення: Для квітів
-
Колір: Білий
-
Розмір: 27х16х7м
-
6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Чорний |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 см мм |
| Довжина | 16 см мм |
| Кількість в упаковці | 1 од |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 7 см мм |
- Ціна: 151,44 ₴
- В наявності 187 од.
- Код: FL-026-2
151,44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


