+380 (98) 323-63-93
Respect





Яскравий салатовий фетр для рукоділля 2мм. Набір Фетру листового Тканина для декору та виробів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір фетру для рукоділля 10 шт/уп.
Фетр для рукоділля - це щільна спресована вовняна маса, яка нарізана на листи певних розмірів. Щільність досягається завдяки обробці вовни гарячою парою. Фетр - близький родич повсті, але для виготовлення фетру зазвичай використовується ніжніша шерсть або пух тварин. Використовується фетр у різних напрямках рукоділля, наприклад, у таких як виготовлення іграшок і виробів, прикрас, ним можна декорувати обкладинки блокнотів і фотоальбомів.
Переваги:
- має широку гаму кольорів;
- виробляється в листах різної товщини;
- легко пришивається і приклеюється;
- не має лицьового і виворітного боку;
- краї у фетру не обсипаються, немає необхідності їх підгинати.

Характеристики:
| Тип товару: | Матеріал для рукоділля та декору |
| Колір: | Салатовий |
| Товщина: | 2 мм. |
| Розмір: | 30х20см |
| Матеріал: | Фетр |
| Кількість в упаковці: | 10 шт. |
4,5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Фетр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30 мм |
| Тип | Фетр |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 13,80 ₴
- В наявності 634 од.
- Код: FTR-537-6
13,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


