+380 (98) 323-63-93
Respect





Очі з віями синього кольору для великих іграшок і ляльок 18мм. Фурнітура для виробів і рукоділля
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оченята для іграшок синього кольору 18 мм.
Під час виготовлення м'яких іграшок однією з основних складових привабливого зовнішнього вигляду є фурнітура для іграшок, зокрема оченята та носики. У нас є великий вибір саме такої фурнітури, завдяки якій іграшки будуть гармонійними та симпатичними.
Оченята синього кольору з віями зроблені з пластмаси хорошої якості, розміром 18мм, добре підійдуть для іграшок великих розмірів.
Характеристики:
- Тип: очі для іграшок
- Матеріал: пластик
- Колір: синій
- Форма: округла
- Діаметр: 18 мм.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Тип | Око |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 1,08 ₴
- В наявності 6203 од.
- Код: KЛ18
1,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


