+380 (98) 323-63-93
Respect




Очі з віями для м'яких іграшок синьо-рожеві 15 мм. Овальні оченята для виробів і ляльок Фурнітура для рукоділля
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оченята з віями синьо-рожевого кольору 15 мм.
Під час виготовлення м'яких плюшевих іграшок однією з основних складових привабливого зовнішнього вигляду є фурнітура для іграшок, зокрема оченята та носики. У нас є великий вибір саме такої фурнітури, завдяки якій іграшки будуть гармонійними та симпатичними.
Ви можете замовити якісну фурнітуру - пластикові оченята для іграшок середнього або великого розміру. З їхньою допомогою можна доповнити м'які іграшки - ведмедиків, зайців та інших, або декорувати вироби з інших матеріалів, серед яких не тільки текстиль. Міцний пластик зберігає свої первинні властивості при механічному впливі, пранні та очищенні з використанням агресивних хімічних засобів. Оченята не потьмяніють і не втратять блиск.
Характеристики:
- Тип: оченята для іграшок
- Матеріал: пластик
- Колір: синьо-рожевий
- Форма: овальна
- Діаметр: 15 мм.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Тип | Око |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 1,32 ₴
- В наявності 27096 од.
- Код: CP15
1,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


